Wtorek,  22 stycznia 2019 r.imieniny:  Dominiki, Mateusza, Wincentego
    Rodo

Strona 1  Strona 2  Strona 3  Strona 4  >> Strona 6
14 stycznia 2019 - Uwaga Rodzice i Uczniowie!

Prosimy o zapoznanie się z nowym planem lekcji, który będzie obowiązywał po feriach zimowych.

Jednocześnie prosimy o zapoznanie się z listem Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji. Dotyczy on przeciwdziałania zażywaniu substancji potocznie nazywanych „dopalaczami”.

Zachęcamy do zapoznania się z informacji na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych, które zostały zamieszczone na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej, w tym do zwrócenia uwagi na bazę wypoczynku www.wypoczynek.men.gov.pl.

23 grudnia 2018 - Wigilia w Przemkowie
20 grudnia klasy VII c oraz VIII a wraz z nauczycielkami, Magdaleną Bester, Haliną Zawadzką oraz Kingą Ochocką zorganizowały wspólną WIGILIĘ w Przemkowie. Było lepienie uszek i pierogów pod czujnym okiem pań kucharek, które potem te kulinarne pyszności ugotowały. Był też czerwony barszczyk, słodkości przywiezione przez dzieci, no i oczywiście tradycyjny, wigilijny kompot z suszonych owoców. Zanim wszyscy usiedli do stołu, było wspólne dzielenie się opłatkiem i gorące życzenia, które każdy każdemu składał. W tle słychać było kolędy, a pod choinką leżały prezenty. Nawet za oknem padał śnieg, który dodatkowo tworzył świąteczny klimat.  GALERIA ZDJĘĆ

18 grudnia 2018 - Ferie zimowe w naszej szkole
W pierwszym tygodniu ferii zimowych od 14 do 18 stycznia 2019 r. w naszej szkole odbędą się półkolonie zimowe dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat.
Odpłatność od dziecka wynosi 70 zł.
W tej cenie będą: codzienne obiady, wyjście do kina lub teatru, wyjście na basen.
Zajęcia będą się odbywały w godz. od 8.00 do 15.00.
Zapisy w sekretariacie szkoły od 2 stycznia (ilość miejsc ograniczona).

13 grudnia 2018 - Domki dla bezdomnych kotów
Klasa IVa z wychowawczynią Joanną Rudek, zaangażowała się w jeszcze jedna akcję zorganizowaną przez zielonogórskie schronisko związaną z wolnobytującymi kotami. Akcja polegała na wybudowaniu domku - schronienia dla bezdomnych kotów. Swoje konstrukcje uczniowie tworzyli na lekcjach techniki pod opieką Pana Leszka Korzeniowskiego oraz w domach wspierani przez swoich rodziców.
Udało nam się zrobić 10 budek dla kotów. Jedną z tych budek wykonała uczennica klasy VIIIa- Martyna Urbanowicz, która dołączyła się do akcji. Budki w grudniu zostały przewiezione do schroniska.

Strona 1  Strona 2  Strona 3  Strona 4  >> Strona 6
Ostatnia aktualizacja: 2019-01-17 14:32:55  |Kopiowanie treści i zdjęć bez zgody zabronione! ©|